Video obhliadka

Pre našich klientov ponúkame možnosť spracovania video obhliadky. Pomocou video obhliadky dokážeme teraz ešte lepšie a efektívnejšie spropagovať Vašu nehnuteľnosť.

Ako postupujeme

V prípade, ak máte záujem o spracovanie video obhliadky Vašej nehnuteľnosti, kontaktujte nás. Spoločne s fotografovaním Vašej nehnuteľnosti vyhotovíme aj videozáznam. Po následnom zostrihaní a spracovaní videa, ho umiestníme na našu stránku na YouTube. Vaše video následne vložíme do inzerátu na našich webových stránkach, z ktorých sa inzercia aj s videom automaticky exportuje na najnavštevovanejšie realitné portály. Video obhliadku Vašej nehnuteľnosti rovnako vložíme aj na Facebook a budeme ju prezentovať aj v rámci videoprojekcie na Full HD televízore vo výklade našej kancelárie na Záhradnej 19 v Pezinku.

Výhody video obhliadky

  • Vysoká efektívnosť – video obhliadka zvyšuje efektívnosť a rýchlosť predaja Vašej nehnuteľnosti. Inzeráty s videami sú výraznejšie a prezrie si ich väčší počet potenciálnych záujemcov.
  • Zníženie počtu „zbytočných“ obhliadok – pri plánovaní obhliadok si veľa záujemcov nedokáže reálne predstaviť dispozíciu nehnuteľnosti. Video obhliadka im vytvorí reálnejší obraz o nehnuteľnosti, na základe ktorého môžu vylúčiť nehnuteľnosti, ktoré nespĺňajú ich kritériá. Na fyzickú obhliadku Vašej nehnuteľnosti sa tak dostanú len seriózny záujemcovia.

Pozrite si ako vyzerá naša video obhliadka

.