Referencie

Predaj bytu, Pezinok Anna P.

Predaj bytu cez realitnú kanceláriu Bývanie snov bolo bezproblémové. Sl. Gubrická vybavila všetko, promptne a k úplnej spokojnosti oboch zúčastnených strán. Dotiahla všetky "drobnosti" týkajúce sa predaja a kúpy, bola neustále v kontakte a k dispozícii v akúkoľvek hodinu. Ďakujem.

Anna P.

Kúpa bytu, Pezinok Patrícia H. a Lukáš H.

Bývanie snov nám umožnilo bývanie snov. Veľké ĎAKUJEM patrí p. Gubrickej, ktorá bola ochotná milá a ústretová, vždy ochotne pomohla... Bývanie nám pomohlo vybaviť všetky veci okolo kúpy, prepisu atď. k 100% spokojnosti. Vrelo odporúčam a dúfam, že pri ďaľšej kúpe budeme vyhľadávať Bývanie snov☺

Patrícia H.

Kúpa rodinného domu, Senec – Magnus C. V.

Excellent service, very professional.
My wife and me enjoy the house and the place is awesome.
Thanks for all the people @ Bývanie snov
!

Magnus C. V.

Kúpa bytu, Pezinok – Eva B. 

Minulý rok som sa rozhodla kúpiť byt v Pezinku. Kontaktovala som spoločnosť: Bývanie snov a bola som nadmieru spokojná. Bola som v kontakte s Gabrielou Gubrickou, ktorá mi veľmi ochotne ukázala viacero bytov, bola som milo prekvapená, keď mi ešte aj v nedeľu odpísala na mail :)

Od ponuky až po vypracovanie zmlúv, vkladu na kataster - všetko bolo promptne vybavené, na moje otázky som vždy dostala veľmi rýchlu odpoveď.

Služby realitnej kancelárie Bývanie snov jednoznačne odporúčam každému, kto má záujem o kúpu nehnuteľnosti.

Ďakujem krásne.

Eva B.

Predaj rodinného domu, Solšnica – Maria D. 

So spoločnosťou Bývanie snov musím vyjadriť maximálnu spokojnosť. Oceňujem ochotný prístup, vynaloženú snahu pri nájdení kupujúceho a hlavne pri vybavení všetkých potrebných úradných záležitostí.

Srdečná vďaka za všetko!

Spoločnosť odporúčam aj iným predávajúcim.

S pozdravom, Vaša klientka,

Maria D.

Kúpa bytu, Pezinok Alexandra V. 

Pri vybavovaní všetkých záležitostí okolo kúpy bytu odporúčam spoľahnúť sa na Gabrielu Gubrickú. Vždy na telefóne, ochotná, promptne vybavuje žiadosti akéhokoľvek druhu. Je to veľká pomoc a ušetrený čas mať na linke ochotného profesionála. Gabriela, ešte raz Ti veľmi pekne ďakujem za rýchly a hladký priebeh všetkého. Nech sa Ti darí. Pekný deň.

Alex.

Kúpa bytu, Miloslavov Ján M. 

Ďakujem realitnej kancelárii Bývanie snov za pomoc pri kúpe bytu. Skutočne som bol milo prekvapený so skvelým odborným a aktívnym prístupom. Ako zaneprázdneného človeka ma potešilo, že som prostredníctvom Vás mohol byt kúpiť úplne bez starostí, navyše ste ma priebežne informovali o všetkých krokoch, takže som mal istotu, že sa na Vás môžem plne spoľahnúť. Výborný dojem z prvého stretnutia so sl. Gubrickou vystriedal vo mne po poslednom stretnutí pocit spokojnosti už ako nového majiteľa bytu.

Ján M.

Kúpa bytu, Senec Katka K. 

Fantastický prístup pani Gubrickej pri kúpe nehnuteľnosti v Senci. Ochota, ústretovosť, individuálny prístup a hlavne neuveriteľná ľudskosť, čo je veľká vzácnosť. Odporúčam každému, kto hľadá vhodné bývanie na úrovni a dobrú spoluprácu od prvej obhliadky až po sťahovanie.

Veľká vďaka......

Katarína K.

Predaj bytu, Modra Elena B. 

S predajom môjho bytu v lokalite Modra som bola s realitnou kanceláriou Bývanie snov zastúpená majiteľkou Mgr. Gabrielou Gubrickou maximálne spokojná. Od prvého stretnutia, nafotenia, rôzne spôsoby predaja či už formou cez internet, reklamnou plachtou, inzerciou, k zvereniu kľúčov na vykonávanie obhliadok až po zabezpečenie všetkých potrebných náležitostí k vypracovaniu príslušných zmlúv a zavkladovanie do katastra nehnuteľností a následné odovzdanie bytu.

Taktiež vzájomná komunikácia bola vždy z jej strany maximálne zodpovedná a na profesionálnej úrovni.

Vrele odporúčam využiť jej služby.

PaedDr. Elena B.

Kúpa bytu, Malacky Filip N.

Bol som a stále som nadmieru spokojný. Odbornosť, profesionalita a časová flexibilita. Môžem len odporúčať.

Býva sa skvelo.

Filip N.

Predaj bytu, Malacky Pavel J.

Pri predávaní bytu som bol nadmieru spokojný s profesionalitou Gabiky Gubrickej, ktorá všetko vybavila od A po Z, možno aj nad rámec svojich povinností. Prajem jej veľa spokojných zákazníkov, medzi ktorých sa rád zaraďujem. Takto by mali vyzerať služby na Slovensku.

Pavel J.

Predaj bytu, predaj záhrady so záhradnou chatkou, Malacky Danka G.

Ďakujem realitnej kancelárii Bývanie snov za sprostredkovanie predaja bytu a záhrady. Bola som veľmi spokojná, hlavne s profesionálnym a priateľským prístupom. V budúcnosti sa určite opäť obrátim na služby realitnej kancelárie Bývanie snov, ktoré vrelo odporúčam aj iným klientom.

Ešte raz ďakujem. Dana G.

Kúpa bytu, Pezinok – Jarka Z.

Cez realitnú kanceláriu Bývanie snov som kupovala byt, sl. Gabika Gubrická veľmi milá a ústretová, vybavila všetko k spokojnosti a vždy nad rámec poradila... oceňujem profesionálny servis realitnej kancelárie Bývanie snov.

Jarmila Z.

Kúpa bytu, Pezinok – Katka P.

Ďakujeme za sprostredkovanie kúpy bytu. Realitnú kanceláriu Bývanie snov môžem len odporučiť. Oceňujem skvelú komunikáciu, ochotu pomôcť aj s neštandardnými požiadavkami, profesionálny, ale zároveň priateľský prístup. V prípade potreby využiť v budúcnosti služby realitnej kancelárie sa určite obrátime na Bývanie snov.

Ďakujeme ešte raz.

Katarína P.

Kúpa pozemku, Senec – Slavomír B.

Všetko prebehlo v poriadku, skvelý servis.

Odporúčam.

Slavomír B.

Kúpa bytu, Senec – Zuzka M.

Dobrý deň, chcela by som sa Vám poďakovať za Vašu ochotu, profesionálny, ale napriek tomu priateľský prístup. Vďaka vám sa mi splnil sen o krásnom bývaní. Ste jedna z mála realitiek, ktorá neponúka na internete niečo, čo sa v realite diametrálne odlišuje.

Ešte raz veľká vďaka.

Zuzana M.

Prenájom bytu, Pezinok – Anka S.

S realitnou kanceláriou Bývanie snov a hlavne s príjemným a profesionálnym prístupom sl. Gabriely Gubrickej sme boli nadmieru spokojní - obrátili sme sa na ňu s požiadavkou na zabezpečenie prenájmu nášho bytu. Keďže momentálne bývame mimo mesta Pezinok, veľmi sme ocenili jej ochotu a snahu čo najskôr vybaviť našu požiadavku, ochotne vybavovala za nás komunikáciu s bytovým družstvom, osobne zabezpečila aj iné služby nad rámec (napr. výrobu čipov a kľúčov). Ak budeme v budúcnosti opäť potrebovať služby realitnej kancelarie v širšom okolí mesta Pezinok - určite sa na Vás obrátime!

Ďakujeme.

Anka S.

Predaj rodinného domu, Borský Mikuláš – Janka Z.

Prostredníctvom realitnej kancelárie Bývanie snov som predávala rodinný dom. Bola som mimoriadne spokojná s profesionalitou, ochotou, vľúdnosťou. Celý proces predaja prebehol hladko, bola som priebežne informovaná o stave predaja a ďalších možnostiach. Jednoducho povedané môj výber realitnej kancelárie bol správny, takže vrelo odporúčam i ďalším klientom realitnú kanceláriu Bývanie snov.

Janka Z.

V prípade, ak sa chcete podeliť s Vašou skúsenosťou s kvalitou poskytovaných služieb spoločnosťou Bývanie snov, prípadne chcete vyjadriť svoj názor, neváhajte pridať Vaše postrehy na našu facebookovú stránku, prípadne nás kontaktujte mailom. Za všetky Vaše názory a referencie Vám ďakujeme.

.