Predám si sám

Služba Predám si sám je určená pre tých ľudí, ktorí sa rozhodli predávať si svoju nehnuteľnosť na vlastnú päsť, ale radi by využili niektoré služby realitných profesionálov.

Balík služieb Propagácia

Čo obsahuje balík služieb „Propagácia“?

  • Cenová analýza – Prieskum trhu za účelom stanovenia čo najvýhodnejšej predajnej ceny
  • Homestaging – Poradenstvo ohľadom prípravy nehnuteľnosti na predaj
  • Fotografie – Vyhotovenie kvalitných fotografií nehnuteľnosti s digitálnou zrkadlovkou, úprava fotografií
  • Video – Vytvorenie video obhliadky nehnuteľnosti
  • Inzercia – Profesionálne spracovanie inzerátu nehnuteľnosti
  • Publikovanie – Uverejnenie inzercie na najnavštevovanejších realitných portáloch až na 6 mesiacov *
  • Propagácia – Vytvorenie propagačného inzerátu nehnuteľnosti na Facebooku **

Aká je cena balíka služieb „Propagácia“?

Cena balíka služieb "Propagácia" je 199,- Eur

* Kredit 15 Eur na topovanie a zvýrazňovanie nehnuteľnosti na najlepších portáloch je zahrnutý v cene služby.

**  Kredit 15 Eur na spropagovanie nehnuteľnosti na Facebooku je zahrnutý v cene služby.

*** Cena 199,- Eur platí pre nehnuteľnosti v Bratislavskom kraji, v Trnave a vo vzdialenosti do 40 km od mesta Pezinok. Pre nehnuteľnosti vo väčšej vzdialenosti je cena za dopravu 0,20 Eur za každý kilometer nad 40 km od Pezinka.

Predaj nehnuteľnosti bez realitky

Obhliadky

Ako prebiehajú obhliadky nehnuteľnosti?

  • Záujemca o obhliadku kontaktuje priamo vlastníka nehnuteľnosti
  • Predávajúci si dohodne so záujemcom obhliadku v termíne, ktorý im vyhovuje
  • Jednanie o cene a o podmienkach predaja prebieha priamo medzi predávajúcim a záujemcom

Prevod vlastníctva nehnuteľnosti

Ako prebieha prevod vlastníctva nehnuteľnosti?

Často kladené otázky

Pre koho je určená služba Predám si sám?

Táto služba je určená predovšetkým pre ľudí, ktorí predávajú svoju nehnuteľnosť a nemajú záujem o využitie služieb realitných kancelárií. V praxi sa často stretávame s ľuďmi, ktorým z rôznych dôvodov nevyhovuje prítomnosť realitného makléra na obhliadke. Sú to ľudia, ktorí si chcú svoju nehnuteľnosť odprezentovať sami, alebo ľudia, pre ktorých sú služby realitných kancelárií pridrahé.

Nie je Vaša služba Predám si sám rovnakou realitnou službou, akú ponúka každá realitná kancelária? Čím je tento produkt výnimočný?

V žiadnom prípade nejde o realitnú službu. Ide o čisto marketingový produkt z nášho portfólia služieb. Princípom tejto služby nie je realitná činnosť, ale propagácia nehnuteľnosti klienta. Tento produkt je na marketingovom trhu ojedinelý. Za minimálnu cenu ponúkame svojim klientom naše know-how v oblasti propagácie nehnuteľností a moderného online marketingu. Spracovanie kvalitných fotografií, videa a propagácia nehnuteľnosti na najnavštevovanejších platených realitných portáloch a k tomu všetkému propagácia nehnuteľnosti na Facebooku.

Ako to celé prebieha?

Po objednaní a zaplatení služby si dohodneme s klientom osobné stretnutie priamo v nehnuteľnosti, ktorú má záujem klient spropagovať. Po úvodnej konzultácii, nehnuteľnosť nafotíme a natočíme zábery pre vytvorenie videoobhliadky. Celý proces štandardne trvá do 90 minút. Následne vypracujeme do 48 hodín inzerát, ktorý obsahuje podrobný popis nehnuteľnosti, fotografie a video obhliadku. Následne posielame inzerát klientovi na schválenie. Do 24 hodín po schválení je inzerát umiestnený na najnavštevovanejšie a našou spoločnosťou osvedčené realitné portály. Tu bude nehnuteľnosť propagovaná po dobu šiestich mesiacov. Na rozšírenú propagáciu nehnuteľnosti formou zvýrazňovania a topovania inzerátu bude preukázateľne minutý kredit vo výške 15 Eur až do času, kedy klient nehnuteľnosť nepredá. Rovnako vytvoríme propagačný inzerát nehnuteľnosti na sociálnej sieti Facebook. V cene služby je taktiež kredit na rozšírenú propagáciu nehnuteľnosti na Facebooku vo výške 15 Eur.

Čo ak sa minie kredit určený na rozšírenú propagáciu mojej nehnuteľnosti? Bude môj inzerát vymazaný?

Samotná publikácia inzerátov na webových portáloch je v cene služby až na šesť mesiacov, takže nehnuteľnosť bude propagovaná po celú dobu šiestich mesiacov, teda aj po vyčerpaní kreditu na zvýrazňovanie a topovanie nehnuteľnosti. V prípade, ak bude kredit na rozšírenú propagáciu vyčerpaný, môže si klient dokúpiť kredit pre ďalšiu rozšírenú propagáciu nehnuteľnosti v ľubovoľnej hodnote. Veríme však, že s našou službou klient predá nehnuteľnosť podstatne skôr.

Aký je postup pri prípadnom predaji nehnuteľnosti?

Služba Predám si sám je výhradne marketingovou službou. V prípade, ak sa majiteľ nehnuteľnosti dohodne s budúcim kupujúcim na konkrétnych podmienkach predaja nehnuteľnosti, majú možnosť využiť naše asistenčné služby. A to buď balík služieb Základnej asistencie, alebo balík služieb Plnej asistencie. Služba Predám si sám však nie je nijako viazaná na ďalšie využívanie našich realitných služieb.

Mám záujem o službu Predám si sám. Ako mám postupovať?

V prípade, ak Vás táto služba oslovila, neváhajte nás kontaktovať, prípadne vyplňte priamo náš kontaktný formulár.

.