O nás

PONUKA REFERENCIE SPOZNAJTE NÁS PARTNERI KARIÉRA

Naše poslanie

Posúvame kvalitu poskytovania realitných služieb do nového priestoru. Do priestoru bezpečnej obchodnej transakcie, do priestoru priamych, korektných a férových obchodných vzťahov a do priestoru osobného, individuálneho a ľudského prístupu.

Naša vízia

Budeme alternatívnou realitnou spoločnosťou, ktorá si vždy bude zakladať najmä na nadštandardných osobných vzťahoch, férovom a korektnom prístupe k obom stranám prebiehajúceho realitného obchodu.

Naše hodnoty

  • Bezpečná obchodná transakcia.

  • Nadštandardný prístup ku klientom.

  • Včasné plnenie si záväzkov.

Stratégia

  • Budovať dlhodobý vzťah s našimi klientmi založený na obojstrannej dôvere.

  • Poskytovať realitné služby na najvyššej možnej úrovni.

  • Chrániť všetky strany zúčastňujúce sa na obchodnej transakcii.

O našej spoločnosti

Bývanie snov s.r.o. je nezávislá, hodnotovo orientovaná realitná spoločnosť, ktorá prišla na trh s novou koncepciou realitného podnikania. Prioritným cieľom spoločnosti Bývanie snov je spokojný zákazník. Sme odhodlaní poskytovať naše služby na vysokej morálnej úrovni. Pri spolupráci s našou realitnou spoločnosťou sa nedočkáte žiadneho psychologického nátlaku na kupujúceho ani na predávajúceho. Našich klientov si vysoko vážime, preto je pre nás prioritou priame a férové jednanie bez zavádzania. Radi Vám pomôžeme s celým priebehom kúpy, predaja, či prenájmu nehnuteľnosti.  

Kto sme?

Sme tím mladých ľudí, ktorých povolanie je súčasne ich koníčkom. Svoje povolanie vnímame ako poslanie. Poslanie pomáhať ľuďom pri tak zásadnej životnej situácii ako je kúpa, alebo predaj nehnuteľnosti. Nehnuteľnosťami žijeme 24 hodín denne 7 dní v týždni. V rámci našej spoločnosti sa zaoberáme predovšetkým predajom novostavieb – developerských projektov. Usilovne pracujeme na tom, aby ste u nás našli vždy aktuálnu ponuku novostavieb a túto ponuku sa zároveň snažíme neustále rozširovať. Trh s nehnuteľnosťami denne monitorujeme, tak aby sme Vám boli schopní poskytnúť čo možno najaktuálnejšie poradenstvo v súvislosti s kúpou Vášho nového Bývania snov.

Vyskúšajte naše služby aj Vy a odporučte spoločnosť Bývanie snov aj svojej rodine a známym. Vaša dôvera nás zaväzuje, Vaša spokojnosť nás motivuje.

Ďakujeme za Vašu priazeň.

Mgr. Gabriela Gubrická, riaditeľka spoločnosti Bývanie snov s.r.o.

Mgr. Gabriela GUBRICKÁ, riaditeľka realitnej spoločnosti Bývanie snov s.r.o.

Všetky texty a materiály publikované na webovej stránke www.byvaniesnov.sk sú duševným vlastníctvom spoločnosti Bývanie snov s.r.o. Akákoľvek prezentácia, publikovanie, či kopírovanie týchto materiálov je možné len na základe písomného súhlasu vydaného spoločnosťou Bývanie snov s.r.o.

.