VYPREDANÉ! - PREDAJ BYTOV V NOVOSTAVBE NA ULICI DONA SANDTNERA V PEZINKU
Cena:
dohodou
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Pezinok
Ulica: Dona Sandtnera
Kategória: Novostavba
Druh: Byty
 
Začiatok výstavby: 2016
Koniec výstavby: 2018
Konštrukcia: tehlová
ID inzerátu: PK-15

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

VŠETKY BYTY PREDANÉ!

    

Bývanie snov Vám ponúka na predaj novú etapu bytového domu na ulici Dona Sandtnera v Pezinku.

Kolaudácia do konca roka 2018!

O projekte:

Moderná zástavba novostavieb bytových domov na ulici Dona Sandtnera ponúka plnohodnotné bývanie pre všetkých ľudí, ktorí milujú prírodu. Bytové domy sú postavené na samotnom úpätí Malých Karpát priamo pod vinohradmi v severozápadnej časti Pezinka, kde ponúkajú svojim obyvateľom nielen blízky kontakt s prírodou, ale najmä výbornú občiansku vybavenosť. V okolí bytových domov je vybudovaná kompletná infraštruktúra vrátane príjazdových ciest, prístupových chodníkov, verejného pouličného osvetlenia, či parkovacích státí.

Popis lokality:

Projekt sa nachádza v tichej lokalite mesta Pezinok na východnom úpätí Malých Karpát. Mesto Pezinok ponúka svojím obyvateľom široké možnosti rekreácie a kultúrneho vyžitia. Nespočetné množstvom kultúrnych podujatí v kombinácii s bezprostrednou dostupnosťou Malých Karpát a vzdialenosťou od Bratislavy len 23 kilometrov robí z mesta Pezinok vyhľadávanú lokalitu pre pokojný, no zároveň dynamický život. V blízkosti bytových domov sa nachádza mestské kúpalisko, detské ihriská, materská škôlka, základná škola ale aj pošta či bankomat. Samozrejmosťou sú potraviny, pekáreň a viaceré prevádzky občerstvenia.

Popis bytového domu:

Bytový dom na ulici Dona Sandtnera ponúka pokojné bývanie pre ľudí, ktorí hľadajú bývanie v meste, ale zároveň v tesnej blízkosti prírody. V bytovom dome je 56 bytových jednotiek s 1, 2 a 3 – izbovými bytmi. Trojposchodový (4. NP), tehlový bytový dom v tomto projekte je zateplený a disponuje výťahom. Byty na 1. a 2. NP majú loggie, byty na 3. NP majú loggie alebo terasy. Na poslednom, 4. NP sa nachádzajú veľmi zaujímavé podkrovné byty s priznaným trámovým stropom. Ku každému bytu je možné zakúpiť si garáž v suteréne bytového domu za cenu 11.880,- €. Bezplatné parkovanie je možné priamo pri bytovom dome, prípadne je možné dokúpiť si vlastné parkovacie státie za cenu 3.999,- €.

Štandard:

Byty sa predávajú v štandarde – plastové okná (5-komorové), laminátové podlahy, zárubne, dvere, dlažba, sanita, mrazuvzdorná dlažba na loggiách a samostatný plynový kotol značky Buderus v každom byte. Odtiene laminátových podláh, interiérové dvere, dlažbu a obklady v kúpeľni si budúci majiteľ vyberá zo vzorkovníka. Byty sa predávajú bez kuchynskej linky. V prípade záujmu je možné kúpiť byt aj v štádiu holobyt, pričom budú odpočítané 3% z ceny bytu bez DPH. Každý byt má vchodové bezpečnostné protipožiarne dvere zn. Sherlock. V bytoch je zavedený káblový rozvod od spoločnosti Telekom.

Stav projektu:

V danej lokalite bolo postavených už niekoľko bytových domov rovnakého typu. Bytový dom bude skolaudovaný do konca roka 2018. V súčastnosti prebieha aj dopredaj posledných bytov v skolaudovaných bytových domoch z predchádzajúcich etáp.

Financovanie:

Kúpu bytu je možné financovať aj prostredníctvom hypotekárneho úveru. V prípade záujmu o sprostredkovanie financovania, náš hypotekárny špecialista vybaví všetko za Vás.

Obhliadky:

Osobné obhliadky bytov sú možné kedykoľvek. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Kontakt:

Mgr. Gabriela Gubrická, 0907 296 887, gubricka-ZVNC-byvaniesnov.sk

Maklér:

makler
Mgr. Gabriela Gubrická
0907 296 887
gubricka-ZVNC-byvaniesnov.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.