NOVOSTAVBA NA MUŠKÁTOVEJ ULICI V PEZINKU - SKOLAUDOVANÉ
Cena:
103 842,00 - 142 800,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Pezinok
Ulica: Muškátová
Kategória: Novostavba
Druh: Byty
 
Začiatok výstavby: 2015
Koniec výstavby: 2017
Konštrukcia: tehlová
ID inzerátu: PK-14

Popis projektu:

Bývanie snov Vám ponúka na predaj byty v novostavbe bytového domu na Muškátovej ulici v Pezinku.

O projekte:

Aktuálna výstavba novostavieb na sídlisku Muškát na Muškátovej ulici, ktorú nájdete v ponuke spoločnosti Bývanie snov pokračuje v trende rôznofarebných fasádnych omietok tak, ako ju poznajú všetci obyvatelia Pezinka. Najnovšie bytové domy sú projektované už v modernejšom štýle. Prevažná väčšina bytov má loggiu. Byty na najvyššom poschodí sú podkrovné.

Popis lokality:

Sídlisko Muškát v Pezinku ponúka pokojné miesto pre život. Pôvodná časť sídliska pozostáva zo štvorposchodových, prevažne tehlových bytových domov, ktoré boli vystavané ešte počas obdobia pred rokom 1989. V deväťdesiatych rokoch predchádzajúceho storočia začali už súkromný investori s výstavbou moderných štvor a päťpodlažných bytových domov. Prevažná časť bytových domov vystavaná a skolaudovaná po roku 2005 je charakteristická najmä rôznofarebnými fasádnymi omietkami. Prevažná časť obyvateľstva sídliska Muškát pozostáva z mladých rodín s deťmi. Ide o pokojnú a bezpečnú lokalitu, ktorá ponúka moderné bývanie za prijateľné ceny určené nielen pre mladých ľudí, ale prakticky pre všetky vekové kategórie. Neďaleko bytového domu sa nachádza materská škola, potraviny CBA, neďaleko od sídliska sa nachádza Hypernova a nákupné centrum Bozin Shopping. Mesto Pezinok ponúka svojím obyvateľom široké možnosti rekreácie a kultúrneho vyžitia. Nespočetné množstvom kultúrnych podujatí v kombinácii s bezprostrednou dostupnosťou Malých Karpát a vzdialenosťou od Bratislavy len 23 kilometrov robí z mesta Pezinok vyhľadávanú lokalitu pre pokojný, no zároveň dynamický život. 

Popis bytového domu:

Štvorposchodové, zateplené, tehlové bytové domy v tejto lokalite pozostávajú z 1, 2, 3 a 4 – izbových bytov. Bytový dom, na rozdiel od starších bytových domov postavených v predchádzajúcich etapách, disponuje výťahom. Bezplatné parkovanie je možné priamo pri bytovom dome, prípadne je možné dokúpiť si vlastné garážové parkovacie státie, alebo garáž v garážovom dome, ktorý sa nachádza len niekoľko metrov od bytového domu. V okolí bytového domu je vybudovaná kompletná infraštruktúra vrátane príjazdových ciest, prístupových chodníkov, verejného pouličného osvetlenia, či parkovacích miest.

Štandard:

Byty sa predávajú v štandarde – plastové okná, plávajúce podlahy, zárubne, dvere, dlažba, sanita. Odtiene plávajúcich podláh, dlažbu a obklady v kúpeľni si budúci majiteľ vyberá zo vzorkovníka. Byty sa predávajú bez kuchynskej linky. V byte sa nachádza prípojka na káblovú televíziu a internet.

Stav projektu:

V danej lokalite bolo postavených už niekoľko bytových domov rovnakého typu. Tento bytový dom bol skolaudovaný vo februári 2017.

Vo výstavbe je ďalšia etapa: bytový dom v ktorom budú garsónky, 2 a 3 - izbové byty, jeho kolaudácia je naplánovaná na leto 2018.

Financovanie:

Kúpu bytu je možné financovať aj prostredníctvom hypotekárneho úveru. V prípade záujmu o sprostredkovanie financovania, náš hypotekárny špecialista vybaví všetko za Vás. Služby hypotekárneho poradcu sú zadarmo.

Obhliadky:

Osobné obhliadky bytov sú možné kedykoľvek. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Kontakt:

Mgr. Gabriela Gubrická, 0907 296 887, gubricka-ZVNC-byvaniesnov.sk

Začiatok výstavby: 2015 Počet: 6
Koniec výstavby: 2017 Výmera: 64,5 - 86,2 m2