PREDAJ BYTOV - NOVOSTAVBA - PEZINOK - EUGENA SUCHOŇA - SKOLAUDOVANÉ
Cena:
119 451,00 - 147 615,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Pezinok
Ulica: Eugena Suchoňa
Kategória: Novostavba
Druh: Byty
 
Začiatok výstavby: 2015
Koniec výstavby: 2017
Konštrukcia: tehlová
ID inzerátu: PK-12

Popis projektu:

Bývanie snov Vám ponúka na predaj veľkometrážne byty v novej etape výstavby bytových domov na ulici Eugena Suchoňa v Pezinku.

O projekte:

Lukratívna zástavba bytových na ulici Eugena Suchoňa v Pezinku ponúka strategické postavenie v rámci Pezinka. Výstavba sa nachádza v južnej časti mesta, ktorá disponuje rýchlym napojením na hlavné mesto, Bratislavu. V okolí bytových domov je vybudovaná kompletná infraštruktúra vrátane príjazdových ciest, prístupových chodníkov, verejného pouličného osvetlenia, či parkovacích miest. V súčasnosti ide už o siedmy a ôsmy bytový dom tohto typu, ktorý bol postavený v danej lokalite.

Popis lokality:

Projekt sa nachádza v južnej časti mesta Pezinok na východnom úpätí Malých Karpát. Mesto Pezinok ponúka svojím obyvateľom široké možnosti rekreácie a kultúrneho vyžitia. Nespočetné množstvom kultúrnych podujatí v kombinácii s bezprostrednou dostupnosťou Malých Karpát a vzdialenosťou od Bratislavy len 23 kilometrov robí z mesta Pezinok vyhľadávanú lokalitu pre pokojný, no zároveň dynamický život. V okolí týchto bytových domov sa nachádza široká občianska vybavenosť, nákupné centrum Mólo, Tesco, Lidl, čoskoro aj Kaufland. V blízkosti je plaváreň, fitness centrum, futbalový štadión, základná a materská škola. Neďaleko sa nachádza autobusová zastávka smer Bratislava.

Popis bytového domu:

Štvroposchodové, zateplené, tehlové bytové domy v tejto lokalite sú charakteristické svojou veľkometrážnosťou. Priestranné 2, 3 a 4 – izbové byty ponúkajú dostatočný komfort aj pre najnáročnejších majiteľov. Poloha bytového domu zabezpečuje krásny panoramatický výhľad na Malé Karpaty. Súčasťou každého bytového domu je výťah. K bytu je potrebné zakúpiť si vlastné parkovacie státie za cenu 4.500,- € alebo garáž na prízemí bytového domu za cenu od 19.753,-€.

Štandard:

Byty sa predávajú v štandarde – plastové 6-komorové okná s izolačným trojsklom, vchodové protipožiarne dvere s bezpečnostnou zárubňou od firmy Sherlock, radiátory, laminátové podlahy, zárubne a interiérové dvere, dlažba a obklady v kúpeľni a WC, zdravotechnika: závesné WC (Geberit), umývadlo, vaňa plastová biela, v kuchyni príprava na napojenie drezu a batérie, elektronický videovrátnik, vývody na svetlo, vypínače a dvojzásuvky v každej miestnosti. Byty sa predávajú bez kuchynskej linky. V každej obytnej izbe sa nachádza prípojka optického káblového rozvodu od spoločnosti SWAN s možnosťou pripojenia vysokorýchlostného internetu a digitálnej televízie.

Stav projektu:

V danej lokalite bolo postavených už osem bytových domov rovnakého typu. Dva nové bytové domy boli skolaudované vo februári 2017. Tieto byty sú k dispozícii, pripravené na predaj. Bytový dom č. 8 stojí ako posledný v poradí. Z bytov typu B a C je krásny, ničím nerušený výhľad na Malé Karpaty. Tento výhľad zostane zachovaný, pretože v danom smere už nie je plánovaná ďalšia výstavba.

Financovanie:

Kúpu bytu je možné financovať aj prostredníctvom hypotekárneho úveru. V prípade záujmu o sprostredkovanie financovania, náš hypotekárny špecialista vybaví všetko za Vás.

Obhliadky:

Osobné obhliadky bytov sú možné kedykoľvek. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Kontakt:

Mgr. Gabriela Gubrická, 0907 296 887, gubricka-ZVNC-byvaniesnov.sk

Začiatok výstavby: 2015 Počet: 3
Koniec výstavby: 2017 Výmera: 73 - 87 m2