PREDAJ BYTOV V NOVOSTAVBE - DONA SANDTNERA - PEZINOK - SKOLAUDOVANÉ
Cena:
154 439,00 - 173 551,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Pezinok
Ulica: Dona Sandtnera
Kategória: Novostavba
Druh: Byty
 
Začiatok výstavby: 2013
Koniec výstavby: 2014
Konštrukcia: tehlová
ID inzerátu: PK-8

Popis projektu:

Bývanie snov Vám ponúka na predaj byty v novostavbe bytového domu na ulici Dona Sandtnera v Pezinku.

O projekte:

Moderná zástavba novostavieb bytových domov na ulici Dona Sandtnera ponúka plnohodnotné bývanie pre všetkých ľudí, ktorí milujú prírodu. Bytové domy sú postavené na samotnom úpätí Malých Karpát priamo pod vinohradmi v severozápadnej časti Pezinka, kde ponúkajú svojim obyvateľom nielen blízky kontakt s prírodou, ale najmä výbornú občiansku vybavenosť. V okolí bytových domov je vybudovaná kompletná infraštruktúra vrátane príjazdových ciest, prístupových chodníkov, verejného pouličného osvetlenia, či parkovacích státí.

Popis lokality:

Projekt sa nachádza v tichej lokalite mesta Pezinok na východnom úpätí Malých Karpát. Mesto Pezinok ponúka svojím obyvateľom široké možnosti rekreácie a kultúrneho vyžitia. Nespočetné množstvom kultúrnych podujatí v kombinácii s bezprostrednou dostupnosťou Malých Karpát a vzdialenosťou od Bratislavy len 23 kilometrov robí z mesta Pezinok vyhľadávanú lokalitu pre pokojný, no zároveň dynamický život. V blízkosti bytových domov sa nachádza mestské kúpalisko, detské ihriská, materská škôlka, základná škola ale aj pošta či bankomat. Samozrejmosťou sú potraviny, pekáreň a viaceré prevádzky občerstvenia.

Popis bytového domu:

Bytové domy na ulici Dona Sandtnera ponúkajú pokojné bývanie pre ľudí, ktorí hľadajú bývanie v meste, ale zároveň v tesnej blízkosti prírody. V bytových domoch sa nachádzajú 1, 2, 3 aj 4 – izbové byty. Päťposchodové, tehlové bytové domy v tomto projekte sú zateplené a disponujú výťahom. Byty na 1. až 3. poschodí majú loggie, byty na 4. poschodí majú loggie alebo terasy. Na poslednom, piatom poschodí sa nachádzajú veľmi zaujímavé podkrovné byty. Ku každému bytu je možné zakúpiť si garáž v suteréne bytového domu za cenu 11.880,-€. Bezplatné parkovanie je možné priamo pri bytovom dome, prípadne je možné dokúpiť si vlastné parkovacie státie.

Štandard:

Byty sa predávajú v štandarde – plastové okná (5-komorové), laminátové podlahy, zárubne, dvere, dlažba, sanita, mrazuvzdorná dlažba na loggiách a samostatný plynový kotol značky Buderus v každom byte. Odtiene laminátových podláh, interiérové dvere, dlažbu a obklady v kúpeľni si budúci majiteľ vyberá zo vzorkovníka. Byty sa predávajú bez kuchynskej linky. V prípade záujmu je možné kúpiť byt aj v štádiu holobyt, pričom budú odpočítané 3% z ceny bytu bez DPH. Každý byt má vchodové bezpečnostné protipožiarne dvere zn. Sherlock. V bytoch je zavedený káblový rozvod od spoločnosti Telekom.

Stav projektu:

V danej lokalite bolo postavených už niekoľko bytových domov rovnakého typu. Bytový dom bol skolaudovaný v decembri 2014. V súčasnosti prebieha dopredaj posledných bytov z tejto etapy. Súčasne prebieha výstavba nového bytového domu, ktorý má naplánovanú kolaudáciu na december 2016. Byty v tomto bytovom dome sú už v predaji.

Financovanie:

Kúpu bytu je možné financovať aj prostredníctvom hypotekárneho úveru. V prípade záujmu o sprostredkovanie financovania, náš hypotekárny špecialista vybaví všetko za Vás.

Obhliadky:

Osobné obhliadky bytov sú možné kedykoľvek. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Kontakt:

Mgr. Gabriela Gubrická, 0907 296 887, gubricka-ZVNC-byvaniesnov.sk

Začiatok výstavby: 2013 Počet: 4
Koniec výstavby: 2014 Výmera: 98 - 111 m2