PREDAJ BYTOV V NOVOSTAVBE NA MOYZESOVEJ ULICI V PEZINKU - SKOLAUDOVANÉ
Cena:
219 900,00 - 219 900,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Pezinok
Ulica: Moyzesova
Kategória: Novostavba
Druh: Byty
 
Začiatok výstavby: 2013
Koniec výstavby: 2015
Konštrukcia: skeletová
ID inzerátu: PK-5

Popis projektu:

Bývanie snov Vám ponúka na predaj byty v novostavbe polyfunkčného domu na Moyzesovej ulici v Pezinku.

O projekte:

Lukratívna novostavba polyfunkčného bytového domu na Moyzesovej ulici sa nachádza tesnej blízkosti historického centra mesta Pezinok. Táto lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť okresného mesta a je vhodná pre dynamických ľudí, ktorí ocenia život v centre mesta s možnosťou rýchlej dostupnosti do Malých Karpát. Moderný polyfunkčný objekt ponúka obchodné, administratívne a bytové priestory. Bytové jednotky sú umiestnené na treťom až siedmom nadzemnom podlaží. V ponuke sú jedno, dvoj, troj a štvorizbové byty na predaj z celkového počtu 29 bytov. Byty sú pekne presvetlené, niektoré s loggiami a niektoré s veľkými terasami, ktoré ponúkajú lukratívny výhľad na mesto Pezinok obkolesené panorámou Malých Karpát.

Popis lokality:

Poloha bytového domu poskytuje jeho obyvateľom kompletnú občiansku vybavenosť okresného mesta Pezinok. V tesnej blízkosti bytového domu sa nachádzajú všetky úrady, poliklinika, obchody, reštaurácie, kaviarne, či prevádzky rýchleho občerstvenia. Mesto Pezinok ponúka svojím obyvateľom široké možnosti rekreácie a kultúrneho vyžitia. Nespočetné množstvom kultúrnych podujatí v kombinácii s bezprostrednou dostupnosťou Malých Karpát a vzdialenosťou od Bratislavy len 23 kilometrov robí z mesta Pezinok vyhľadávanú lokalitu pre pokojný, no zároveň dynamický život. 

Popis bytového domu:

Moderná architektúra bytového domu vyvoláva rozpačité názory u starších obyvateľov. Byty sú však dobre dispozične riešené s nadštandardným vybavením ako videovrátnik, predpríprava na klimatizáciu či elektrické vonkajšie žalúzie. Byty sa predávajú v stave holobyt, v prípade záujmu je možné byt dokončiť aj podľa predstáv budúceho majiteľa. Taktiež je tu možnosť dokúpiť si murovanú komoru, alebo parkovacie garážové státie v podzemí bytového domu. V našej ponuke v tomto polyfunkčnom dome nájdete 1, 2, 3, a 4 - izbové byty na predaj.

Štandard:

Byt sa predáva vo vyhotovení holobyt – plastové okná s izolačným dvojsklom a prípravou na možnosť inštalácie elektrických vonkajších roliet. V byte je zavedený optický káblový rozvod internetu a digitálnej TV. Samozrejmosťou je videovrátnik. V každom byte je predpríprava na inštaláciu klimatizácie. V prípade záujmu je možné byt dokončiť do štandardu podľa vlastných predstáv.

Stav projektu:

V súčasnosti už prebieha predaj bytov. Bytový dom bol skolaudovaný v auguste 2015. Nenechajte si ujsť jedinečnú možnosť širokého výberu z tých najlepších bytov. Byty s najlepšou dispozíciou a orientáciou sa vždy predajú ako prvé.

Financovanie:

Kúpu bytu je možné financovať aj prostredníctvom hypotekárneho úveru. V prípade záujmu o sprostredkovanie financovania, náš hypotekárny špecialista vybaví všetko za Vás.

Obhliadky:

Osobné obhliadky bytov sú možné kedykoľvek. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Kontakt:

Mgr. Gabriela Gubrická, 0907 296 887, gubricka-ZVNC-byvaniesnov.sk

Začiatok výstavby: 2013 Počet: 1
Koniec výstavby: 2015 Výmera: 131 - 131 m2