PREDAJ BYTOV V NOVOSTAVBE NA SILVÁNOVEJ ULICI V PEZINKU - SKOLAUDOVANÉ
Cena:
81 900,00 - 121 900,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Pezinok
Obec: Pezinok
Ulica: Silvánová
Kategória: Novostavba
Druh: Byty
 
Začiatok výstavby: 2014
Koniec výstavby: 2015
Konštrukcia: tehlová
ID inzerátu: PK-4

Popis projektu:

Bývanie snov Vám ponúka na predaj byty v novostavbe bytového domu na Silvánovej ulici v Pezinku.

O projekte:

Aktuálna ponuka novostavieb na sídlisku Muškát na Silvánovej ulici, ktorú nájdete v ponuke spoločnosti Bývanie snov pozostáva z moderne riešených dvojizbových, trojizbových a štvorizbových bytov. Bytový dom je vybavený výťahom. K luxusným bytom na najvyššom poschodí prislúchajú veľkometrážne terasy, ktoré poskytujú majiteľom bytov komfort blížiaci sa komfortu bývania v rodinnom dome.

Popis lokality:

Sídlisko Muškát v Pezinku ponúka pokojné miesto pre život. Pôvodná časť sídliska pozostáva zo štvorposchodových, prevažne tehlových bytových domov, ktoré boli vystavané ešte počas obdobia pred rokom 1989. V deväťdesiatych rokoch predchádzajúceho storočia začali už súkromný investori s výstavbou moderných štvor a päťpodlažných bytových domov. Prevažná časť bytových domov vystavaná a skolaudovaná po roku 2005 je charakteristická najmä rôznofarebnými fasádnymi omietkami. Prevažná časť obyvateľstva sídliska Muškát pozostáva z mladých rodín s deťmi. Ide o pokojnú a bezpečnú lokalitu, ktorá ponúka moderné bývanie za prijateľné ceny určené nielen pre mladých ľudí, ale prakticky pre všetky vekové kategórie. Neďaleko bytového domu sa nachádza materská škola, potraviny CBA, neďaleko od sídliska sa nachádza Hypernova a nákupné centrum Bozin Shopping. Mesto Pezinok ponúka svojím obyvateľom široké možnosti rekreácie a kultúrneho vyžitia. Nespočetné množstvom kultúrnych podujatí v kombinácii s bezprostrednou dostupnosťou Malých Karpát a vzdialenosťou od Bratislavy len 23 kilometrov robí z mesta Pezinok vyhľadávanú lokalitu pre pokojný, no zároveň dynamický život. 

Popis bytového domu:

Tento štvorposchodový zateplený, tehlový bytový domy pozostáva z 2, 3 a 4 – izbových moderne riešených bytov. Bytový dom disponuje výťahom. K cene bytu je potrebné zakúpiť si vonkajšie parkovacie státie (3.600,- €) alebo garáž (19.900,- €) a komoru na 1. NP (1.800,- €). V okolí bytového domu je vybudovaná kompletná infraštruktúra vrátane príjazdových ciest, prístupových chodníkov, verejného pouličného osvetlenia, či parkovacích miest.

Štandard:

Byty sa predávajú v stave holobyt, v prípade záujmu je ich možné za doplatok dokončiť aj do štandardu podľa požiadaviek budúceho majiteľa. Byty sú vybavené plastovými oknami s izolačným trojsklom a je v nich zavedený optický káblový rozvod od spoločností UPC a SWAN. V kuchyni je vývod na komínový digestor.

Stav projektu:

V danej lokalite bolo postavených už niekoľko bytových domov rovnakého typu. V súčasnosti prebieha predaj nového bytového domu, ktorý bol skolaudovaný v lete 2015. Nenechajte si ujsť jedinečnú možnosť širokého výberu z tých najlepších bytov. Byty s najlepšou dispozíciou a orientáciou sa vždy predajú ako prvé.

Financovanie:

Kúpu bytu je možné financovať aj prostredníctvom hypotekárneho úveru. V prípade záujmu o sprostredkovanie financovania, náš hypotekárny špecialista vybaví všetko za Vás.

Obhliadky:

Osobné obhliadky bytov sú možné kedykoľvek. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Kontakt:

Mgr. Gabriela Gubrická, 0907 296 887, gubricka-ZVNC-byvaniesnov.sk

Začiatok výstavby: 2014 Počet: 5
Koniec výstavby: 2015 Výmera: 46 - 69 m2