PREDAJ NOVOSTAVIEB RODINNÝCH DOMOV NA MUŠKÁTOVEJ ULICI V SENCI - KOLAUDÁCIA 08/2017
Cena:
159 900,00 - 161 900,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Senec
Obec: Senec
Ulica: Muškátová
Kategória: Novostavba
Druh: Domy a vily
 
Začiatok výstavby: 2016
Koniec výstavby: 2017
Konštrukcia: tehlová
ID inzerátu: SC-4

Popis projektu:

Bývanie snov Vám ponúka na predaj novostavby rodinných domov na Muškátovej ulici v Senci.

O projekte:

V rámci tohto impozantného projektu v rázovitom severskom štýle boli vystavané moderné bytové domy, rodinné dvojdomy a zástavba rodinných domov typu bungalov. K dispozícii sú aj stavebné pozemky určené pre individuálnu výstavbu rodinných domov. V celom areáli projektu je vybudovaná komplexná sieť príjazdových asfaltových ciest, bezpečnostných retardérov a chodníkov, samozrejmosťou je verejné pouličné osvetlenie. V ponuke spoločnosti Bývanie snov nájdete veľmi zaujímavé nehnuteľnosti v tejto lokalite. V súčasnosti už prebieha výstavba ďalších bytových domov a rodinných domov.

Popis lokality:

Projekt sa nachádza na okraji mesta v tichej lokalite, avšak len 3 km od samotného centra mesta Senec. Hypermarket Tesco je vzdialený 2,3 km, autobusová stanica 3km, známe Slnečné jazerá 4 km. V tesnej blízkosti projektu sa nachádza autobusová zastávka. Okresné mesto Senec ponúka komplexnú občiansku vybavenosť s diaľničným napojením na Bratislavu (20km) a Trnavu (25 km). Pre získanie reálnej predstavy, aké čaro skrýva celá lokalita je nutné toto miesto navštíviť osobne. Radi Vás ním prevedieme.

Popis rodinných domov:

Zástavba novostavieb 3 a 4 izbových jednopodlažných rodinných domov typu bungalov bude ukončená v lete 2017. Celkovo 8 ks tehlových zateplených rodinných domov s vlastným pozemkom. Súčasťou každého rodinného domu je kryté parkovacie státie pre dve autá priamo pred domom.

Štandard rodinného domu:

Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete a disponuje optickou prípojkou na vysokorýchlostný internet a digitálnu TV od spoločnosti Telekom. V cene domu je betónová dlažba na terase, krytých parkovacích státiach a na obslužných chodníkoch okolo domu. Oplotenie pozemku je takisto v cene. Dom sa predáva v štandarde bez kuchynskej linky.

Stav projektu:

V lokalite sa nachádza viacero už skolaudovaných rodinných domov z predchádzajúcich etáp. Domy, ktoré sú v súčasnosti vo výstavbe budú kolaudované v lete 2017. Posledné rodinné domy boli skolaudované v januári 2016. V budúcnosti sa plánuje aj výstavba samostatných dvojpodlažných 5 izbových rodinných domov.

Financovanie:

Kúpu rodinného domu je možné financovať aj prostredníctvom hypotekárneho úveru. V prípade záujmu o sprostredkovanie financovania, náš hypotekárny špecialista vybaví všetko za Vás.

Obhliadky:

Osobné obhliadky rodinných domov sú možné kedykoľvek. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Kontakt:

Mgr. Gabriela Gubrická, 0907 296 887, gubricka-ZVNC-byvaniesnov.sk

Začiatok výstavby: 2016 Počet: 4
Koniec výstavby: 2017 Výmera: 95 - 95 m2