PREDAJ LUKRATÍVNYCH BYTOV V NOVOSTAVBE PRI JAZIERKU NA RUŽOVEJ ULICI V SENCI - SKOLAUDOVANÉ
Cena:
99 900,00 - 165 900,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Senec
Obec: Senec
Ulica: Ružová
Kategória: Novostavba
Druh: Byty
 
Začiatok výstavby: 2015
Koniec výstavby: 2016
Konštrukcia: tehlová
ID inzerátu: SC-3

Popis projektu:

Bývanie snov Vám ponúka na predaj byty v novostavbe bytových domov na Ružovej ulici v Senci.

O projekte:

V rámci tohto impozantného projektu v rázovitom severskom štýle boli vystavané moderné bytové domy, rodinné dvojdomy a zástavba rodinných domov typu bungalov. K dispozícii je posledný stavebný pozemok, určený pre individuálnu výstavbu rodinných domov. V celom areáli projektu je vybudovaná komplexná sieť príjazdových asfaltových ciest, bezpečnostných retardérov a chodníkov, samozrejmosťou je verejné pouličné osvetlenie. V ponuke spoločnosti Bývanie snov s.r.o. nájdete veľmi zaujímavé nehnuteľnosti v tejto lokalite. V súčasnosti už prebieha výstavba ďalších bytových domov a rodinných domov typu bungalov.

Popis lokality:

Projekt sa nachádza na okraji mesta v tichej lokalite, avšak len 3 km od samotného centra mesta Senec. Hypermarket Tesco je vzdialený 2,3 km, autobusová stanica 3 km, známe Slnečné jazerá 4 km. V tesnej blízkosti projektu sa nachádza autobusová zastávka. Okresné mesto Senec ponúka komplexnú občiansku vybavenosť s diaľničným napojením na Bratislavu (20km) a Trnavu (25 km). Pre získanie reálnej predstavy, aké čaro skrýva celá lokalita je nutné toto miesto navštíviť osobne. Radi Vás ním prevedieme.

Popis bytového domu:

Bytové domy na Ružovej ulici ponúkajú klientom lukratívne bývanie s výhľadom priamo na jazierko s vodopádom. Ide o luxusné bytové domy architektúry škandinávskeho typu. Ak chcete zažiť pocit dovolenky počas celého roka, tento druh bývania je vhodný práve pre Vás. V bytovom dome sa nachádzajú 2, 3 a 4 – izbové byty. V každom bytovom dome je len 11 bytových jednotiek. Bytové domy v tomto projekte sú tehlové, zateplené. Byty na prízemí majú predzáhradky, byty na 1. poschodí majú balkóny a byty na 2. poschodí majú loggie alebo terasy. Ku každému bytu prislúcha pivnica (kobka) na prízemí bytového domu. Bezplatné parkovanie je možné priamo pri bytovom dome, prípadne je možné dokúpiť si vlastné parkovacie státie za 2.750,- €. 

Štandard:

Byty sa predávajú v dokončenom štandarde – plávajúce podlahy, dvere a zárubne, sanita, obklady a dlažba v kúpeľni. Byt má bezpečnostné vchodové dvere, plastové okná, radiátory a vlastný kotol zn. Viessmann. Každý byt je pripojený na optický káblový rozvod pre vysokorýchlostné internetové pripojenie a digitálnu televíziu od spoločnosti Telekom.

Stav projektu:

V apríli 2016 boli skolaudované dva nové bytové domy v danej lokalite. Posledné byty v týchto bytových domoch sú v súčasnosti k dispozícii na predaj.

Financovanie:

Kúpu bytu je možné financovať aj prostredníctvom hypotekárneho úveru. V prípade záujmu o sprostredkovanie financovania, náš hypotekárny špecialista vybaví všetko za Vás.

Obhliadky:

Osobné obhliadky bytov sú možné kedykoľvek. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Kontakt:

Mgr. Gabriela Gubrická, 0907 296 887, gubricka-ZVNC-byvaniesnov.sk

Začiatok výstavby: 2015 Počet: 10
Koniec výstavby: 2016 Výmera: 54 - 103 m2