Najširšia ponuka novostavieb v okrese Pezinok a Senec pod jednou strechou

Vážení klienti, ponúkame Vám najširšiu ponuku novostavieb bytov, rodinných domov a pozemkov na predaj v okrese Pezinok a Senec pod jednou strechou.

Zamýšľate sa, prečo kupovať novostavbu práve cez našu spoločnosť? Máme pre Vás 5 dôvodov prečo ÁNO.

1) Najväčšia ponuka novostavieb – ponúkame Vám na predaj najširšiu ponuku novostavieb bytov, rodinných domov a pozemkov v okrese Pezinok a v okrese Senec pod jednou strechou. V prípade záujmu Vám predstavíme všetky naše ponuky a pomôžeme Vám vybrať tú, ktorá vyhovuje vašim požiadavkám najlepšie.

2) Minimálne ceny – ceny nehnuteľností nenavyšujeme. Sme zmluvnými partnermi developerov a ceny novostavieb, ktoré nájdete v našej ponuke sú priamo od developerov. Za našu prácu nás platí priamo developer. V prípade, ak to je inak, ste na túto skutočnosť vopred upozornení.

3) Transparentnosť – pri kúpe nehnuteľnosti cez našu spoločnosť Vás nečakajú žiadne dodatočné prekvapenia v podobe dodatočných skrytých poplatkov. Vopred ste detailne oboznámení so všetkými podmienkami a so stavom nehnuteľností.

4) Bezpečnosť – pracujeme len s overenými developermi. Všetky zmluvy, ktoré s developermi podpisujete, kontrolujeme tak, aby sme našich klientov v maximálnej možnej miere chránili. Naším prvoradým cieľom je bezpečný prevod vlastníctva na nového majiteľa, tak aby boli všetky strany obchodu dokonale chránené.

5) Bezplatné služby naviac – zabezpečíme pre Vás všetky potrebné služby, ktoré súvisia s kúpou Vášho nového Bývania snov a niektorí developeri ich neponúkajú. Zabezpečíme za Vás komunikáciu so samotným developerom, s katastrálnym úradom, ale aj s inými úradmi. Asistujeme Vám pri prepise energií na Vás. V prípade záujmu Vám zabezpečíme finančného poradcu. Ak využijete jeho služby, znalecký posudok na nehnuteľnosť máte od nás zadarmo. Daňové a právne poradenstvo je samozrejme taktiež zadarmo.

Bývanie v novostavbe

Výhody bývania v novostavbe

1) Nové je nové – Bývať v novostavbe je prirodzene pre každého z nás najpohodlnejší spôsob ako tráviť to málo voľného času, ktoré nám v súčasnom hektickom životnom štýle zostáva. Prísť z práce a relaxovať v pohodlí domova, v ktorom sa netreba zaoberať opravami a údržbou staršieho bytu. Kúpa novostavby v bytovom dome navyše dáva reálny predpoklad, že nikto z vašich susedov nebude v dohľadnej dobe prerábať kúpeľňu, kuchyňu, ani búrať bytové jadro. Vyhnete sa tak dlhým nepríjemným chvíľam, keď vám sused celé týždne nad hlavou pracuje s búracím kladivom.

2) Nízka cena – Znie to paradoxne, ale skutočne je to tak. Súčasná situácia na trhu, v kombinácii s uvoľnenou úverovou politikou európskych bánk a s vysokou presýtenosťou trhu novostavbami, dostáva ceny novostavieb v Bratislavskom kraji do veľmi atraktívnych cenových relácií. Často sledujeme, ako developeri predávajú novostavby za cenu nižšiu, za akú predávali pred ôsmimi až desiatimi rokmi, v čase pred svetovou hospodárskou krízou. Často sa tak stretávame s tým, že majitelia desaťročných bytov nedokážu uspieť pri predaji svojej nehnuteľnosti práve preto, že pýtajú za 10 ročnú nehnuteľnosť vyššiu sumu, ako developer za čerstvo skolaudovanú novostavbu.

3) Nižšie prevádzkové náklady – Asi netreba dlho argumentovať s tým, že bývanie v novostavbe predstavuje podstatne nižšie náklady na prevádzku nehnuteľnosti. Nejde len o zníženie spotreby energie potrebnej na vykurovanie. V novostavbách bytových domov sú totiž podstatne nižšie náklady, ktoré vlastníci bytov a nebytových priestorov odvádzajú do fondu opráv. Pri starých bytových domoch sa často stretávame s tým, že vlastníci bytov boli nútení si zobrať nemalé úvery na zateplenie bytových domov, opravu spoločných priestorov, výmenu strechy, či výťahu. V závislosti od stavu danej nehnuteľnosti a od rozsahu opráv, ktoré boli na dome vykonané sa spravidla odvíja aj výška úveru, ktoré si spoločenstvo vlastníkov bytov od banky požičalo. Nie je tak výnimkou, keď ako majiteľ bytu v starej bytovke platíte aj 100 € mesačne len do fondu opráv. V novostavbe to často býva naopak len symbolický poplatok na zabezpečenie drobných opráv, či výmenu žiaroviek na osvetlení spoločných priestorov. Vidina nižšej ceny pri kúpe bytu v starom panelovom bytovom dome sa tak nemusí stretnúť s realitou. Nižšia nadobúdacia cena nehnuteľnosti, zaručujúca nižšie splátky hypotéky, zákonite nemusí znamenať nižšie celkové mesačné náklady na bývanie.

4) Nepoškvrnené vzťahy – Bývanie z novostavbe, či už v bytovom dome, alebo v novej štvrti rodinných domov, so sebou prináša aj kúzlo nepoškvrnených vzťahov. Pre nových majiteľov nehnuteľností tak vzniká jedinečná príležitosť budovať nové vzťahy so susedmi, ktorí sú často v podobnom veku a riešia podobné problémy. Práve v novostavbách najčastejšie vznikajú susedské vzťahy, ktoré prerastajú do rodinných priateľstiev. Na druhej strane, bývanie v novostavbe poskytuje dostatočnú anonymitu pre ľudí, ktorí ju hľadajú.

Nevýhody bývania v novostavbe

Napriek tomu, že sa nám môže zdať bývanie v novostavbe ako bezchybné, vždy je nutné počítať aj s negatívnymi stránkami bývania v novostavbe.

1) Vyššia cena v porovnaní s bytom v starom panelovom bytovom dome, resp. so starým domom – Samozrejme, že ceny novostavieb sú v porovnaní so starými nehnuteľnosťami drahšie. Pri zvažovaní kúpy nehnuteľnosti je však nutné rátať aj s nákladmi na rekonštrukciu nehnuteľnosti. Pri posudzovaní jednotlivých nehnuteľností by teda nemala rozhodovať len prvotná nadobúdacia cena, ale hlavne pravidelné mesačné náklady na bývanie.

2) Vyšší stavebný ruch v nových štvrtiach – V novovzniknutých obytných štvrtiach, ktoré vyrástli na „zelenej lúke“ a ktoré sa spravidla predávajú postupne, treba rátať so zvýšeným stavebným ruchom v okolí. Prirodzene nám tu vzniká predpoklad, najmä pri rodinných domoch, že v priebehu najbližších niekoľkých rokov budú okolití susedia stavať domy, ploty, garáže. S tým súvisí prašnosť a hluk zásobovacích nákladných áut, prípadne hluk miešačky, ktorú bude sused možno používať aj v sobotu, keď vy budete chcieť relaxovať. Pri výstavbe bytových domov je predpoklad, že developer bude v danej lokalite určitý čas ešte pokračovať vo výstavbe nových bytových domov. To všetko sú faktory, ktoré sú otázkou názoru a rovnako aj určitého kompromisu.

V prípade, že uvažujete nad kúpou novostavby, pozrite si najširšiu ponuku novostavieb v okrese Pezinok a Senec pod jednou strechou na našej webovej stránke. Ak Vás ktorákoľvek nehnuteľnosť zaujala, kontaktujte nás a my Vám nehnuteľnosť osobne predstavíme na obhliadke v najbližšom možnom termíne, ktorý Vám bude vyhovovať. Tešíme sa na našu spoločnú spoluprácu.

Často hľadané výrazy, ktoré Vás privedú na našu stránku:

predaj bytov reality Senec Pezinok novostavby byty Pezinok na predaj 2-izbový byt pezinok predaj byty na predaj Pezinok novostavby predaj bytu Senec predaj byt pezinok 1 izbový byt Pezinok Pezinok novostavby 3 izbový byt Pezinok byty Senec byty predaj pezinok predaj bytu Pezinok byt na predaj pezinok byty Senec predaj predaj domov okres Senec 2 izbový byt Pezinok predaj bytov v Pezinku reality pezinok domy Senec na predaj predaj domov Senec byty pezinok Novostavba v Pezinku predaj domy Senec predaj bytov v Senci predam 3 izbovy byt v Pezinku byty na predaj Senec dvojizbovy byt predam pozemok v Senci jednoizbovy byt predam jednoizbovy byt v Pezinku stvorizbovy byt 1 izbovy byt centrum 2 izbový byt Senec predám 2 izbový byt v Malackách byt v Senci byt v centre Senca novostavba Pezinok stavebný pozemok Vinosady byty na predaj Senec predam 2 izbovy byt v Senci predaj byty Senec byvanie snov nízkoenergetický rodinný dom vo Viničnom domy na predaj v Senci byty na predaj v pezinku 4 izbovy byt nove byvanie v Pezinku pradam pozemok v Pezinku predaj bytov v Senci novostvaba senec 3 izbovy byt byvanie v pezinku rodinné domy na predaj Senec byvanie snov Pezinok reality Senec byty predám 3 izbový byt Malacky predám rodinný dom v Senci domy na predaj okres Senec byt Senec novostavba v pezinku byvanie v Senci domy Senec predaj pozemok v Senci na predaj novostavba v senci hladam 3 izbovy byt v pezinku pezinok byty na predaj predá 3 izbovy byt v Senci novostavba Senec byt v pezinku byt v Senci nove byvanie v Senci predaj bytov pezinok novostavba 3 izbovy byt na predaj v Pezinku predaj bytov Senec pozemok v centre Pezinka byvanie snov Senec novostavba rodinného domu Viničné garsonka Pezinok 3 izbový byt Senec nove byvanie byt v centre Pezinka 2 izbovy byt na predaj senec byty predaj pozemok v lokalite Senec predaj domov v Senci hladam 2 izbovy byt trojizbovy byt predam 3 izbovy byt v Pezinku loggia chata v Kučišdorfskej doline domy na predaj Senec bytový dom Pezinok nové byty Senec rodinné domy Senec 2 izbový byt Senec predaj predám pozemok v Senci 2 izbovy byt predam pozemok Vinosady novostavby Senec novostavby na Cajle v Pezinku novostavby Kataríny Franklovej Pezinok kúpim 2 izbový byt v Pezinku kúpim 3 izbový byt v Senci byty na predaj pezinok novostavby pezinok novostavba pezinok byt pezinok byty v pezinku 1 izbový byt Senec viladomy Senec byty predaj Senec

.