Ponuka spolupráce

Partner v obchodovaní s nehnuteľnosťami

Realitná spoločnosť Bývanie snov s.r.o. ponúka pracovnú príležitosť pre človeka, ktorý má záujem podnikať v obchodovaní s nehnuteľnosťami. Hľadáme tímového hráča, partnera v podnikaní, človeka s podnikateľským duchom, ktorý je ochotný sa stotožniť s morálnymi hodnotami spoločnosti Bývanie snov. Ide o náročnú prácu, ktorej podstatou je priama komunikácia s klientom a uspokojovanie potrieb našich klientov v oblasti predaja, kúpy, či prenájmu nehnuteľností. Nehľadáme nezamestnaného človeka, ktorý hľadá nové zamestnanie. Hľadáme človeka, ktorý hľadá príležitosť, aby nebol už nikdy obmedzovaný. Človeka, ktorý túži byť slobodný a nezávislý.

Kariéra v spoločnosti Bývanie snov

  • Druh pracovného pomeru: podnikanie na živnosť, resp. spoločnosť s r.o.
  • Regionálne zameranie: Bratislavský kraj (Bratislava, Senec, Pezinok, Malacky)

Pracovná náplň

  • Nábor nových nehnuteľností do vlastného portfólia
  • Spravovanie vlastného portfólia nehnuteľností
  • Tvorba a úprava fotodokumentácie
  • Pravidelná komunikácia s klientmi
  • Osobná prezentácia nehnuteľností záujemcom
  • Vedenie rokovaní o detailoch obchodného prípadu
  • Osobná asistencia pri odovzdávaní nehnuteľností

Čo požadujeme

  • Vzdelanie: stredoškolské s maturitou, vysokoškolské
  • Morálne požiadavky: priamy, férový, vytrvalý, kreatívny, dynamický, čestný, dochvíľny, komunikatívny perfekcionista s prijemným vystupovaním
  • Znalostné požiadavky: práca na počítači, práca s internetom, práca s textovým editorom
  • Ostatné požiadavky: vodičský preukaz skupiny B

Čo ponúkame

Kandidátom ponúkame komplexnú podporu v podnikaní.

Práca v spoločnosti Bývanie snov

  • Motivujúci systém odmeňovania
  • Časová voľnosť a flexibilata
  • Komplexné úvodné zaškolenie
  • Pomoc s vybavovaním živnosti, resp. spol. s r.o.
  • Automobil na služobné účely
  • Bezplatné využívanie priestorov našej kancelárie v Pezinku
  • Internetové pripojenie
  • Tlačiareň na služobné účely
  • Bezplatné využívanie všetkých komunikačných a predajných kanálov, reklamných priestorov
  • Neobmedzená inzercia a prezentácia ponuky na najnavštevovanejších platených realitných portáloch
  • Bezplatné využívanie nášho informačného systému a systému pre správu ponúk
  • Bezplatný realitný a právny servis
  • Nonstop asistencia a konzultácie
  • Ústretový a priamy prístup
  • Férové jednanie bez zavádzania a obmedzovania
  • Žiadne podmienky ohľadne napĺňania predajných kvót
  • Žiadne poplatky
  • Platové ohodnotenie: 50 až 70 percent z obratu

Ako postupovať

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala pošlite Váš životopis s fotografiou a motivačný list (nie je povinný) na e-mailovú adresu: info-ZVNC-byvaniesnov.sk . Do textu mailovej správy skopírujte a vložte súhlas so spracovaním vašich osobných údajov vo forme nasledujúceho textu: “Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti Bývanie snov, spol. s r.o., Pezinok. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.